Byty » Byty okres Bratislava I » Byty Staré Mesto » Staré Mesto 1 izbový byt »

Zrekonštruovaný 1i byt vhodný na investíciu

Zrekonštruovaný 1i byt vhodný na investíciu

Zrekonštruovaný 1i byt vhodný na investíciu Zrekonštruovaný 1i byt vhodný na investíciu Zrekonštruovaný 1i byt vhodný na investíciu Zrekonštruovaný 1i byt vhodný na investíciu Zrekonštruovaný 1i byt vhodný na investíciu Zrekonštruovaný 1i byt vhodný na investíciu Zrekonštruovaný 1i byt vhodný na investíciu Zrekonštruovaný 1i byt vhodný na investíciu Zrekonštruovaný 1i byt vhodný na investíciu Zrekonštruovaný 1i byt vhodný na investíciu Zrekonštruovaný 1i byt vhodný na investíciu Zrekonštruovaný 1i byt vhodný na investíciu Zrekonštruovaný 1i byt vhodný na investíciu Zrekonštruovaný 1i byt vhodný na investíciu Zrekonštruovaný 1i byt vhodný na investíciu Zrekonštruovaný 1i byt vhodný na investíciu

124 900,00 EUR

Kategória: 1 izbový byt na predaj

Lokalita: Bratislava I - Staré Mesto
(Staré Mesto 1 izbový byt)

Úžitková plocha: 36 m2

Dátum aktualizácie: 21.4.2019

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám na predaj pekný, zrekonštruovaný 1-izbový byt vhodný na investíciu vo výbornej lokalite, na Leškovej ulici, kúsok od Hlavnej stanice v Starom Meste. Byt je v tichej lokalite i keď je v centre. Byt je kompletne zrekonštruovaný, v izbe veľká roldorka (vstavaná skriňa). K bytu je k dispozícii pekná záhradka pre každodenný relax :). Kuchyňa je so vstavanými spotrebičmi. V kúpeľni je vaňa. WC je zvlášť. Byt je na zníženom prízemí. Byt je pekný a svetlý. K bytu je aj 8 m2 anglický balkón, pivnica ma cca. 11 m2 .Výmera bytu 35,5 m2. Byt je vďaka svojej polohe vhodný ako investícia na prenájom. 

Celková cena nehnuteľnosti je 124.900,-Eur vrátane všetkých poplatkov,  právneho a hypotekárneho servisu.

Mestská časť Staré mesto  disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.  

Kontakt: Mgr. Klaudia Villemová, villemova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 167

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Mgr. Klaudia Villemová, villemova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 167 


Kontaktné informácie