Byty » Byty okres Bratislava II » Byty Ružinov » Ružinov 2 izbový byt »

Moderný, veľký 2-izbový byt s 9m2 loggiou a garážou Gagarinova - Ružinov

Moderný, veľký 2-izbový byt s 9m2 loggiou a garážou Gagarinova - Ružinov

Moderný, veľký 2-izbový byt s 9m2 loggiou a garážou Gagarinova - Ružinov Moderný, veľký 2-izbový byt s 9m2 loggiou a garážou Gagarinova - Ružinov Moderný, veľký 2-izbový byt s 9m2 loggiou a garážou Gagarinova - Ružinov Moderný, veľký 2-izbový byt s 9m2 loggiou a garážou Gagarinova - Ružinov Moderný, veľký 2-izbový byt s 9m2 loggiou a garážou Gagarinova - Ružinov Moderný, veľký 2-izbový byt s 9m2 loggiou a garážou Gagarinova - Ružinov Moderný, veľký 2-izbový byt s 9m2 loggiou a garážou Gagarinova - Ružinov Moderný, veľký 2-izbový byt s 9m2 loggiou a garážou Gagarinova - Ružinov Moderný, veľký 2-izbový byt s 9m2 loggiou a garážou Gagarinova - Ružinov Moderný, veľký 2-izbový byt s 9m2 loggiou a garážou Gagarinova - Ružinov Moderný, veľký 2-izbový byt s 9m2 loggiou a garážou Gagarinova - Ružinov Moderný, veľký 2-izbový byt s 9m2 loggiou a garážou Gagarinova - Ružinov Moderný, veľký 2-izbový byt s 9m2 loggiou a garážou Gagarinova - Ružinov

184 900,00 EUR

Kategória: 2 izbový byt na predaj

Lokalita: Bratislava II - Ružinov
(Ružinov 2 izbový byt)

Úžitková plocha: 65 m2

Dátum aktualizácie: 21.4.2019

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj veľký PRIESTRANNÝ 65,22m2 dvojizbový byt v Ružinove na Gagarinovej ulici v novostavbe Gagarinka ( novostavba z roku 2015). Výhodou je jeho lokalita a dostupnosť do centra mesta aj na dialnicu. Ďalšou obrovskou výhodou je , že byt je otočený do tichej časti a nie priamo na Gagarinovu ulicu s južnou orientáciou. V blízkosti bytu sa nachádza Lidl, školka, fitnesscentrum, lekáreň, drogéria, kaviarne aj reštaurácie.
Rozloha bytu je 65,22 m2 a 9,10m2 loggia. Byt pozostáva z veľkej obývačky, kuchyne, spálne, chodby, kúpeľne a samostatnej toalety. K bytu patrí aj pivnica ktorá sa nachádza priamo na poschodí. Byt sa predáva plne zariadený (okrem práčky, komody, chladničky a pár drobností). K bytu prislúcha aj garážové státie, čo je tiež obrovskou výhodou, dostanete sa do nej priamo s výťahom ktorý stojí na poschodí. Budova je maximálne bezpečná, nakoľko sú pred vchodom aj vo vchode nainštalované kamery a o bytovku sa stará správca, ktorý sa v druhej budove zdržiava takmer celý deň. Byt sa nachádza na prvom nadzemnom podlaží.
Byt má naozaj len samé VYHODY (lokalita, 9m2 loggia otočená do záhrady, garážové státie, menšia bytovka, bezpečná lokalita, dostupnosť). Mesačné náklady zhurba do 200 €. V bytovke je len elektrina, plyn nie. Byt je veľmi pekne a štýlovo zariadený, bez ďalších investííci. Na poschodí sa nachádzajú celkovo 4 byty, susedia veľmi príjemní. 

Odporúčam, treba vidieť!

Cena nehnuteľnosti je 184. 900,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 186.900 Eur celkom. 

Mestská časť Ružinov   disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.  

Pre viac informácií neváhajte kontaktovať: Jana Göndörová, gondorova@maximreal.sk, tel: 0915831168

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Pre viac informácií neváhajte kontaktovať: Jana Göndörová, gondorova@maximreal.sk, tel: 0915831168


Kontaktné informácie