Byty » Byty okres Trenčín » Byty Trenčín » Trenčín 3 izbový byt »

Na prenájom krásny, kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Halalovka.

Na prenájom krásny, kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Halalovka.

Na prenájom krásny, kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Halalovka. Na prenájom krásny, kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Halalovka. Na prenájom krásny, kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Halalovka. Na prenájom krásny, kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Halalovka. Na prenájom krásny, kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Halalovka. Na prenájom krásny, kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Halalovka. Na prenájom krásny, kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Halalovka. Na prenájom krásny, kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Halalovka. Na prenájom krásny, kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Halalovka. Na prenájom krásny, kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Halalovka. Na prenájom krásny, kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Halalovka. Na prenájom krásny, kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Halalovka.

550,00 EUR/mesiac

Kategória: 3 izbový byt na prenájom

Lokalita: Trenčín - Trenčín
(Trenčín 3 izbový byt)

Úžitková plocha: 67 m2

Dátum aktualizácie: 14.6.2019

Popis nehnuteľnosti

Záujemca neplatí žiadnu províziu realitnej kancelárii.

Ponúkame Vám na prenájom krásny, kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Halalovka. Byt s úžitkovou plochou 67 m2 je situovaný v panelovom bytovom dome na 3. poschodí zo 7 s výťahom. K bytu patrí balkón a pivnica v suteréne. Osadené sú kvalitné bezpečnostné dvere Sherlock a merače tepla.

Bytový dom prešiel rekonštrukciou: zateplenie, spoločné priestory, nový, tichý výťah.

Byt pozostáva z 3 obytných miestností (zo spálne vstup na balkón), kúpeľne, WC a kuchyne s odvetranou komorou.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou - plastové okná, podlahy, dlažby, kúpeľňa, kuchynská linka, rozvody. Byt je veľmi útulný, pripravený na nasťahovanie.

Súčasťou ceny je optické internetové pripojenie a TV.

Byt sa prenajíma kompletne zariadený, vrátane spotrebičov, ako vidieť s priložených fotografií. Detská izba ostáva nezariadená, nájomca môže použiť vlastné zariadenie.

Byt bude k nasťahovaniu k 1.7.2019.

Cena mesačného nájmu vrátane energií je 550€.

Pri podpise nájomnej zmluvy sa skladá depozit vo výške mesačného nájomného plus jedno mesačné nájomné dopredu.

Pre viac informácií neváhajte kontaktovať makléra: Mgr. Jozef Staník, 0917245647.


Kontaktné informácie