Byty » Byty okres Trenčín » Byty Svinná » Svinná 3 izbový byt »

Svinná - Trojizbový byt s balkónom v novostavbe + PôDORYS BYTOV

Svinná - Trojizbový byt s balkónom v novostavbe + PôDORYS BYTOV

Svinná - Trojizbový byt s balkónom v novostavbe + PôDORYS BYTOV Svinná - Trojizbový byt s balkónom v novostavbe + PôDORYS BYTOV Svinná - Trojizbový byt s balkónom v novostavbe + PôDORYS BYTOV Svinná - Trojizbový byt s balkónom v novostavbe + PôDORYS BYTOV Svinná - Trojizbový byt s balkónom v novostavbe + PôDORYS BYTOV Svinná - Trojizbový byt s balkónom v novostavbe + PôDORYS BYTOV Svinná - Trojizbový byt s balkónom v novostavbe + PôDORYS BYTOV Svinná - Trojizbový byt s balkónom v novostavbe + PôDORYS BYTOV Svinná - Trojizbový byt s balkónom v novostavbe + PôDORYS BYTOV Svinná - Trojizbový byt s balkónom v novostavbe + PôDORYS BYTOV Svinná - Trojizbový byt s balkónom v novostavbe + PôDORYS BYTOV Svinná - Trojizbový byt s balkónom v novostavbe + PôDORYS BYTOV Svinná - Trojizbový byt s balkónom v novostavbe + PôDORYS BYTOV Svinná - Trojizbový byt s balkónom v novostavbe + PôDORYS BYTOV Svinná - Trojizbový byt s balkónom v novostavbe + PôDORYS BYTOV Svinná - Trojizbový byt s balkónom v novostavbe + PôDORYS BYTOV Svinná - Trojizbový byt s balkónom v novostavbe + PôDORYS BYTOV Svinná - Trojizbový byt s balkónom v novostavbe + PôDORYS BYTOV Svinná - Trojizbový byt s balkónom v novostavbe + PôDORYS BYTOV Svinná - Trojizbový byt s balkónom v novostavbe + PôDORYS BYTOV Svinná - Trojizbový byt s balkónom v novostavbe + PôDORYS BYTOV Svinná - Trojizbový byt s balkónom v novostavbe + PôDORYS BYTOV Svinná - Trojizbový byt s balkónom v novostavbe + PôDORYS BYTOV Svinná - Trojizbový byt s balkónom v novostavbe + PôDORYS BYTOV Svinná - Trojizbový byt s balkónom v novostavbe + PôDORYS BYTOV Svinná - Trojizbový byt s balkónom v novostavbe + PôDORYS BYTOV Svinná - Trojizbový byt s balkónom v novostavbe + PôDORYS BYTOV Svinná - Trojizbový byt s balkónom v novostavbe + PôDORYS BYTOV

62 000,00 EUR

Kategória: 3 izbový byt na predaj

Lokalita: Trenčín - Svinná
(Svinná 3 izbový byt)

Úžitková plocha: 62 m2

Dátum aktualizácie: 23.8.2019

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame vám na predaj trojizbový byt v novostavbe pri Trenčíne v obci Svinná. Tento byt o výmere 62m2 sa nachádza na prvom poschodí v tehlovej štvorbytovke s pavlačou . Bytový dom sa nachádza v blízkostí centra obce a teda aj v blízkostí potrebnej občianskej vybavenosti. Byt pozostáva zo zádveria, kúpeľne, wc, obývacej izby s kuchyňou, dvoch spální so vstupom na balkón o výmere 8,5m2. Jednotlivé byty sa budú predávať v štandarde: plávajúce podlahy, steny – omietky, kúpeľňa a wc – obklad, dlažba, sanita, interiérové a exteriérové dvere. V prípade záujmu byt je možné kúpiť aj ako holobyt. Každý byt má vlastné kúrenie. V obci sa nachádza ZŠ, MŠ, obchody , zdravotné stredisko s lekárňou, dobré autobusové spojenie do Trenčína alebo Bánoviec nad Bebravou. Bytový dom je v súčasnosti vo výstavbe, preto vám pre predstavu možného rozloženia zariadenia ponúkame vizualizáciu jednotlivých izieb .

AKTUÁLNE FOTKY - PRIEBEH VÝSTAVBY SI MôŽETE POZRIEŤ NA NAšEJ FACEBOOK STÁNKE.
https://www.facebook.com/zajoreality/

Nami uvedená cena je konečná, vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu a vrátane všetkých poplatkov, ako overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR. Dohoda na cene je vždy možná. Rekonštrukcia nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily alebo kompletnú rekonštrukciu. Úverový špecialista: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu Vám spol. ZAJO Reality, s.r.o. preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.


Kontaktné informácie