Byty » Byty okres Bratislava II » Byty Podunajské Biskupice » Podunajské Biskupice garsónka »

Garsónka v novostavbe na Podunajskej ul.

Garsónka v novostavbe na Podunajskej ul.

Garsónka v novostavbe na Podunajskej ul. Garsónka v novostavbe na Podunajskej ul. Garsónka v novostavbe na Podunajskej ul. Garsónka v novostavbe na Podunajskej ul.

69 900,00 EUR

Kategória: Garsónka na predaj

Lokalita: Bratislava II - Podunajské Biskupice
(Podunajské Biskupice Garsónka)

Úžitková plocha: 21 m2

Dátum aktualizácie: 18.6.2019

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame predaj garsónku v novostavbe na Podunajskej ulici - začiatok Podunajských Biskupíc. Byt je o výmere 19 m2 + pivnica 2,5 m2 a nachádza sa na 3. poschodí zo 4.
Byt pozostáva zo samostatného kuchynského kútu so vstavanými spotrebičmi a samostatnej plne zariadenej izby. Byt je nový, vrátane nového zariadenia. Kúpou voľný a pripravený k okamžitému nasťahovaniu. Výborná investícia na prenájom, byt je momentálne prenajatý za 420 Eur/mesiac - možnosť predaja aj s nájomníkom. Nízke mesačné náklady vo výške 50 EUR + elektrina.

Cena bytu je 69.900 EUR. K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia.
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 097 068.


Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.


Kontaktné informácie