Byty » Byty okres Trenčín » Byty Trenčín » Trenčín 3 izbový byt »

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj pekný 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Mateja Bela.

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj pekný 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Mateja Bela.

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj pekný 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Mateja Bela. EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj pekný 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Mateja Bela. EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj pekný 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Mateja Bela. EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj pekný 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Mateja Bela. EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj pekný 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Mateja Bela. EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj pekný 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Mateja Bela. EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj pekný 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Mateja Bela. EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj pekný 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Mateja Bela. EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj pekný 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Mateja Bela. EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj pekný 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Mateja Bela. EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj pekný 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Mateja Bela. EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj pekný 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Mateja Bela. EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj pekný 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Mateja Bela. EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj pekný 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Mateja Bela. EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj pekný 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Mateja Bela. EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj pekný 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Mateja Bela.

82 000,00 EUR

Kategória: 3 izbový byt na predaj

Lokalita: Trenčín - Trenčín
(Trenčín 3 izbový byt)

Úžitková plocha: 66 m2

Dátum aktualizácie: 14.6.2019

Popis nehnuteľnosti

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=MkjGdQpf7NW

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/4Vn-e65Ysog

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj pekný 3 izbový byt v Trenčíne, Juh, Mateja Bela. Byt s úžitkovou plochou 66 m2 je situovaný v panelovom bytovom dome na 7. poschodí zo 7 s výťahom. K bytu patrí priestranný balkón orientovaný na východ a pivnica v suteréne. Strecha na bytovom dome prešla rekonštrukciou.

Samotný byt prešiel kompletnou rekonštrukciou cca. pred 8 rokmi - stierky, podlahy, dlažby, kúpeľňa so sprchovacím kútom, vaňou a WC, obložkové zárubne, interiérové aj exteriérové dvere, RollDoor systém v spálni, kuchynská linka na mieru. Klient nájde v rozmernej kuchyni aj priestrannú a odvetranú komoru. V byte je dostatok úložného priestoru.

Podrobné dispozičné riešenie môžete vidieť v našej 3D prezentácii a video prehliadke.

Orientácia bytu je východo - západná.

Dôležité: byt bude voľný k nasťahovaniu od 1.7. 2019, ale obhliadky aj rezerváciu je možné robiť okamžite.

Podrobné informácie Vám rad poskytne maklér Mgr. Jozef Staník 0917 245 647. Neváhajte a zavolajte.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.


Kontaktné informácie