Byty » Byty okres Senec » Byty Nová Dedinka » Nová Dedinka 4 izbový byt »

Predaj 4 izbového prízemného bytu v Novej Dedinke BYT Č.: 1

Predaj 4 izbového prízemného bytu v Novej Dedinke BYT Č.: 1

Predaj 4 izbového prízemného bytu v Novej Dedinke BYT Č.: 1 Predaj 4 izbového prízemného bytu v Novej Dedinke BYT Č.: 1 Predaj 4 izbového prízemného bytu v Novej Dedinke BYT Č.: 1 Predaj 4 izbového prízemného bytu v Novej Dedinke BYT Č.: 1 Predaj 4 izbového prízemného bytu v Novej Dedinke BYT Č.: 1 Predaj 4 izbového prízemného bytu v Novej Dedinke BYT Č.: 1 Predaj 4 izbového prízemného bytu v Novej Dedinke BYT Č.: 1 Predaj 4 izbového prízemného bytu v Novej Dedinke BYT Č.: 1 Predaj 4 izbového prízemného bytu v Novej Dedinke BYT Č.: 1 Predaj 4 izbového prízemného bytu v Novej Dedinke BYT Č.: 1 Predaj 4 izbového prízemného bytu v Novej Dedinke BYT Č.: 1 Predaj 4 izbového prízemného bytu v Novej Dedinke BYT Č.: 1

146 000,00 EUR

Kategória: 4 izbový byt na predaj

Lokalita: Senec - Nová Dedinka
(Nová Dedinka 4 izbový byt)

Úžitková plocha: 98 m2

Dátum aktualizácie: 18.3.2019

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame predaj 4 izbového bytu , prízemného, v obci Nová Dedinka /Senec/ na Poľovníckej ulici,kde sa už nebude nič vystavovať, v blízkosti preteká potok Čierna voda, možnosť prechádzok, vidieť rôzne vtáky, labute.
Ulica je kľudná, tichá, stavba je rozostavaná, dokončenie do konca leta, predáva sa v štádiu holobytu, bez vonkajších úprav, bez plotu, sanity, interiérových dverí, bez podláh,aj dlažieb. To je už na novom majiteľovi, aby si dal to , čo sa bude páčiť jemu. Firma vie dokončiť do štandardu, cca 15000e.
Stavba je tehla,/250/, zateplená 12cm, veľké francúzske okná, veľa svetla v byte, vykurovanie radiátory, plynový kotol, vstup je spoločná prístupová cesta., nakoľko sú na pozemku tri byty, pričom má každý svoj vlastný pozemok, na prístupovej ceste je daná šachta a v nej má každý vlastník bytu svoje hodiny na vodu, každý má svoju žumpu,/ do budúcna sa už rieši v danej lokalite aj čistička/.
Napojenie na všetky IS, okrem kanalizácie, je tam žumpa/12m2/
Ak ste veľká rodina, alebo priatelia a chcete bývať vedľa seba, práve teraz Vám ponúkame 3 bytové jednotky vedľa seba . ale každý má vlastný pozemok,/záhradu/ svoj vstup do bytu, len prístupová cesta je spoločná ,vybudovaných je tu 8 parkovacích státí, ku každému bytu sú dve, dve sú ešte voľné.
Byt č. 1 má pozemok o veľkosti :380m2+57,33+28 /parc.: 95/8, 95/9,95/17, 95/18
užitková plocha 98,01m2, zast. 111m2, strecha je rovná, zasypaná štrkom, veľké francúzske okná s výstupom do záhrady, dobrá zvuková izolácia,plus podlahy proti hluku kročavosti.Vykurovanie , radiatory, plynový kotol, JZ/SV strana
Samozrejmosťou je , že vieme pomôcť pri kúpe bytu aj s hypotékou.Samotný byt je prízemný, dobre riešený: vstupná chodba, WC, 3x izba, obývacia časť prepojená s jedálňou a kuchyňou, kúpeľňa s vaňou, pračkou, umývadlo.
Neváhajte ma kontaktovať, prevediem Vás touto nehnuteľnosťou s odborným stavebným dozorom, ak by ste sa chceli popýtať ešte niečo naviac.
Rozmery daných miestností v byte Vám prinesiem pri obhliadke /pôdorys/
Nová dedinka : v jej obci je samozrejmosťou škôlka, škola 1. aj 2 . stupeň, knižnica, benzínová pumpa, kostol, kvetinárstvo, potraviny, reštaurácie, fitness, 5x autobusová zastávka, kozmet. aj kader. služby, detské ihriská, plavby po potoku Čierna Voda na kanoe, hudobná , umelecká škola, .....


Kontaktné informácie