Byty » Byty okres Dunajská Streda » Byty Rohovce » Rohovce 3 izbový byt »

Delta - 3 izb. byt - Rohovce

Delta - 3 izb. byt - Rohovce

Delta - 3 izb. byt - Rohovce Delta - 3 izb. byt - Rohovce Delta - 3 izb. byt - Rohovce Delta - 3 izb. byt - Rohovce Delta - 3 izb. byt - Rohovce Delta - 3 izb. byt - Rohovce Delta - 3 izb. byt - Rohovce Delta - 3 izb. byt - Rohovce Delta - 3 izb. byt - Rohovce Delta - 3 izb. byt - Rohovce Delta - 3 izb. byt - Rohovce Delta - 3 izb. byt - Rohovce Delta - 3 izb. byt - Rohovce

57 000,00 EUR

Kategória: 3 izbový byt na predaj

Lokalita: Dunajská Streda - Rohovce
(Rohovce 3 izbový byt)

Úžitková plocha: 69 m2

Dátum aktualizácie: 19.1.2020

Popis nehnuteľnosti

Deltaproperty, Vám ponúka na predaj trojizbový byt na 1. poschodí z 3.

Výmera bytu: 69 m2 + balkón 2,5 m2.

Pivnica: 19 m2 - murovaná , nachádza sa v suteréne .

Dispozícia: do bytu sa vchádza cez chodbu, na ľavo sa nachádza kúpelňa s WC, kuchyňa s jedálenským kútom, z nej sa vychádza na balkón.Oproti je spálňa, na ľavo je veľká obývačka a ďalšia izba. 

Zariadenie: Dom sa predáva zariadený,zostáva tu kuchynská linka, sporák, jedálenský stôl so stoličkami, manželská posteľ, skrine, sedačka, obývačková stena a skrinka vo vchode. Plastové okná, s vnútornými žalúziami, rohová vaňa,dlažba, plávajúce podlahy, vykurovanie  vlastným plynovým kotlom, elektrina 220 V , mestská voda, kanalizácia na pozemku.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2012.

Lokalita: Ponúka kompletnú občiansku vybavenosť - škola, škôlka, pošta, reštaurácia, potraviny, zdravotné stredisko, pneu servis. V blízkosti sa nachádza rekreačné stredisko, jazero s možnosťou rybolovu a stanovania, detské ihrisko.

Mesačné náklady: 145 €.

Cena: 57 000 € 

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuka financovania prostredníctvom hypotéky.


Kontaktné informácie