Byty » Byty okres Trenčín » Byty Trenčín » Trenčín 3 izbový byt »

Na predaj 3 izbový byt , Trenčín - Juh

Na predaj 3 izbový byt , Trenčín - Juh

Na predaj 3 izbový byt , Trenčín - Juh Na predaj 3 izbový byt , Trenčín - Juh Na predaj 3 izbový byt , Trenčín - Juh Na predaj 3 izbový byt , Trenčín - Juh Na predaj 3 izbový byt , Trenčín - Juh Na predaj 3 izbový byt , Trenčín - Juh Na predaj 3 izbový byt , Trenčín - Juh Na predaj 3 izbový byt , Trenčín - Juh Na predaj 3 izbový byt , Trenčín - Juh Na predaj 3 izbový byt , Trenčín - Juh

89 900,00 EUR

Kategória: 3 izbový byt na predaj

Lokalita: Trenčín - Trenčín
(Trenčín 3 izbový byt)

Úžitková plocha: 70 m2

Dátum aktualizácie: 23.4.2020

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Trenčíne nachádzajúci sa v lokalite sídliska Juh na ulici K.Šmidkeho. Byt o výmere 70 m2 sa nachádza na vyvýšenom prízemí cca 3m na zemou v panelovom bytovom dome s novou strechou, novými schránkami, zrekonštruovaným vchodom , zateplením a výťahom.

Dispozične je byt veľmi dobre riešený, pozostáva z predsiene , zo samostatnej kuchyne prepojenej s obývacou izbou , 2 nepriechodných spální, z kúpeľne s vaňou , samostatného WC, veľkého šatníka a balkóna. K bytu patrí pivnica.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou ktorá zahŕňa: plastové okná, nové plávajúce podlahy a dlažba, nové interiérové dvere s obložkovými zárubňami, omietky, nové exteriérové dvere, nová murovaná kúpeľňa a WC s úplne novou nepoužitou sanitou, keramické obklady , radiátory nová elektroinštalácia a vodoinštalácia v jadre a kuchyni.

Byt sa nachádza v prostredí s bohatou občianskou vybavenosťou, v blízkosti domu sa nachádza detské ihrisko , nákupné centrum, škola, zastávka MHD. V bytovom dome je zavedená optická sieť internetu


Kontaktné informácie