Byty » Byty okres Spišská Nová Ves » Byty Spišská Nová Ves » Spišská Nová Ves 2 izbový byt »

Nové 2-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves

Nové 2-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves

Nové 2-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 2-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 2-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 2-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 2-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 2-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 2-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 2-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 2-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 2-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 2-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 2-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 2-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 2-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 2-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 2-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 2-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 2-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 2-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 2-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 2-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 2-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 2-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves

59 955,00 EUR

Kategória: 2 izbový byt na predaj

Lokalita: Spišská Nová Ves - Spišská Nová Ves
(Spišská Nová Ves 2 izbový byt)

Úžitková plocha: 57 m2

Dátum aktualizácie: 15.6.2019

Popis nehnuteľnosti

Popradská Realitná Spoločnosť vám ponúka na predaj nové 2 - izbové byty v lukratívnom novovybudovanom bytovom dome v blízkosti centra v Spišskej Novej Vsi.

*PROJEKT : Nový bytový dom je súčasť novej obytnej zóny vyznačujúcej sa praktickými pôdorysmi bytov. Pozostáva zo 42 bytov, z ktorých je 14 dvojizbových, 14 trojizbových bytov a 14 štvorizbových. Jednotlivé byty sa vyznačujú otvorenou dispozíciou. Súčasťou je 42 parkovacích miest a 12 garáží. Na každom poschodí sa usporiadanie bytov ako aj ich dispozície opakujú. Na každom podlaží sa nachádzajú spolu dva 2-izbové, dva 3-izbové a dva 4-izbové byty.

*BYTY: K dispozícii sú 2 -izbové byty o rozlohe 57,10 m2 a 60,84 m2.

*VYBAVENIE: Ústredné vykurovanie je zabezpečené prostredníctvom podlahového vykurovania. Každý byt disponuje izbovým termostatom. Ohrev teplej vody je riešený prioritne pomocou plynových kotlov a pomocou slnečných kolektorov.

= plastové izolačné trojsklá
= vstupné dvere - požiarne drevené
= striekané omietky

Byty sa predávajú v stave HOLOBYT.

*LOKALITA: V blízkosti centra mesta Spišská Nová Ves, no zároveň v pokojnom ničím nerušenom prostredí. Ideálne miesto s jedinečnou polohou pre Vašu rodinu priamo v centre diania, v ktorého tesnej blízkosti sú športové ihriská, letné kúpalisko, nákupné centrá, oddychový park so zoologickou záhradou a amfiteátrom, cyklistický chodník a okolie rieky Hornád, pri ktorej môžete tráviť čas s rodinou.

*CENA:
byt o rozlohe 57,10 m2 - 59 955 € s DPH /1.podlažie a 7.podlažie /
byt o rozlohe 60,84 m2 - 73.008€ s DPH /2.podlažie /
byt o rozlohe 60,84 m2 - 76.050€ s DPH /4.podlažie, 5.podlažie a 7.podlažie /

Neváhajte a rezervujte si aj Vy Vaše vysnívané bývanie v blízkosti centra mesta !! O byty je veľký záujem a rýchlo sa predávajú.

VRELO ODPORÚČAME!!!

Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať na tel.č. 0917 895 461 alebo 0915 900 150

Náš finančný odborník Vám pomôže vybaviť tú najvýhodnejšíu hypotéku rýchlo a kvalitne.


Cena je konečná, zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie v advokátskej kancelárií, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách.
POPRADSKÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ ® je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky a riadi sa Realitným kódexom vydaným Realitnou úniou.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Popradskej Realitnej Spoločnosti s.r.o.


Kontaktné informácie