Byty » Byty okres Spišská Nová Ves » Byty Spišská Nová Ves » Spišská Nová Ves 4 izbový byt »

Nové 4-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves

Nové 4-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves

Nové 4-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 4-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 4-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 4-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 4-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 4-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 4-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 4-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 4-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 4-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 4-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 4-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 4-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 4-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 4-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 4-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 4-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 4-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 4-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 4-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 4-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 4-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 4-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves Nové 4-izbové byty na predaj v novostavbe v meste Spišská Nová Ves

103 937,00 EUR

Kategória: 4 izbový byt na predaj

Lokalita: Spišská Nová Ves - Spišská Nová Ves
(Spišská Nová Ves 4 izbový byt)

Úžitková plocha: 90 m2

Dátum aktualizácie: 26.1.2020

Popis nehnuteľnosti

Popradská Realitná Spoločnosť vám ponúka na predaj nové 4 - izbové byty v lukratívnom novovybudovanom bytovom dome v blízkosti centra v Spišskej Novej Vsi.

*PROJEKT : Nový bytový dom je súčasť novej obytnej zóny vyznačujúcej sa praktickými pôdorysmi bytov. Pozostáva zo 42 bytov, z ktorých je 14 dvojizbových, 14 trojizbových bytov a 14 štvorizbových. Jednotlivé byty sa vyznačujú otvorenou dispozíciou. Súčasťou je 42 parkovacích miest a 12 garáží. Na každom poschodí sa usporiadanie bytov ako aj ich dispozície opakujú. Na každom podlaží sa nachádzajú spolu dva 2-izbové, dva 3-izbové a dva 4-izbové byty.

*BYTY: K dispozícii je sedem 4 - izbových bytov o rozlohe 90,38 m2 a šesť 4 - izbových o rozlohe 90,84 m2.

*VYBAVENIE: Ústredné vykurovanie je zabezpečené prostredníctvom podlahového vykurovania. Každý byt disponuje izbovým termostatom. Ohrev teplej vody je riešený prioritne pomocou plynových kotlov a pomocou slnečných kolektorov.

= plastové izolačné trojsklá
= vstupné dvere - požiarne drevené
= striekané omietky

Byty sa predávajú v stave HOLOBYT.

*LOKALITA: V blízkosti centra mesta Spišská Nová Ves, no zároveň v pokojnom ničím nerušenom prostredí. Ideálne miesto s jedinečnou polohou pre Vašu rodinu priamo v centre diania, v ktorého tesnej blízkosti sú športové ihriská, letné kúpalisko, nákupné centrá, oddychový park so zoologickou záhradou a amfiteátrom, cyklistický chodník a okolie rieky Hornád, pri ktorej môžete tráviť čas s rodinou.

*CENA: 2x byt o rozlohe 90,38 m2 - 103.937€ s DPH /1.podlažie a 2.podlažie /
5x byt o rozlohe 90,38 m2 - 108.456€ s DPH /3.podlažie a 7.podlažie /
2x byt o rozlohe 90,84 m2 - 109.008€ s DPH /1.podlažie a 2.podlažie /
4x byt o rozlohe 90,84 m2 - 113.550€ s DPH /3.podlažie, 4.podlažie, 5.podlažie a 7.podlažie /

Neváhajte a rezervujte si aj Vy Vaše vysnívané bývanie v blízkosti centra mesta !! O byty je veľký záujem a rýchlo sa predávajú.

VRELO ODPORÚČAME!!!

Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať na tel.č. 0917 895 461 alebo 0915 900 150

Náš finančný odborník Vám pomôže vybaviť tú najvýhodnejšiu hypotéku rýchlo a kvalitne.

Cena je konečná, zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie v advokátskej kancelárií, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách.
POPRADSKÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ ® je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky a riadi sa Realitným kódexom vydaným Realitnou úniou.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Popradskej Realitnej Spoločnosti s.r.o.


Kontaktné informácie