Byty » Byty okres Spišská Nová Ves » Byty Spišská Nová Ves » Spišská Nová Ves 3 izbový byt »

Posledný 3-izbový byt na predaj v novostavbe v SNV

Posledný 3-izbový byt na predaj v novostavbe v SNV

Posledný 3-izbový byt na predaj v novostavbe v SNV Posledný 3-izbový byt na predaj v novostavbe v SNV Posledný 3-izbový byt na predaj v novostavbe v SNV Posledný 3-izbový byt na predaj v novostavbe v SNV Posledný 3-izbový byt na predaj v novostavbe v SNV Posledný 3-izbový byt na predaj v novostavbe v SNV Posledný 3-izbový byt na predaj v novostavbe v SNV Posledný 3-izbový byt na predaj v novostavbe v SNV Posledný 3-izbový byt na predaj v novostavbe v SNV Posledný 3-izbový byt na predaj v novostavbe v SNV Posledný 3-izbový byt na predaj v novostavbe v SNV Posledný 3-izbový byt na predaj v novostavbe v SNV Posledný 3-izbový byt na predaj v novostavbe v SNV Posledný 3-izbový byt na predaj v novostavbe v SNV Posledný 3-izbový byt na predaj v novostavbe v SNV Posledný 3-izbový byt na predaj v novostavbe v SNV Posledný 3-izbový byt na predaj v novostavbe v SNV Posledný 3-izbový byt na predaj v novostavbe v SNV Posledný 3-izbový byt na predaj v novostavbe v SNV Posledný 3-izbový byt na predaj v novostavbe v SNV Posledný 3-izbový byt na predaj v novostavbe v SNV Posledný 3-izbový byt na predaj v novostavbe v SNV Posledný 3-izbový byt na predaj v novostavbe v SNV

85 272,00 EUR

Kategória: 3 izbový byt na predaj

Lokalita: Spišská Nová Ves - Spišská Nová Ves
(Spišská Nová Ves 3 izbový byt)

Úžitková plocha: 74 m2

Dátum aktualizácie: 13.9.2019

Popis nehnuteľnosti

Popradská Realitná Spoločnosť vám ponúka na predaj nové 3 - izbové byty v lukratívnom novovybudovanom bytovom dome v blízkosti centra v Spišskej Novej Vsi.

*PROJEKT : Nový bytový dom je súčasť novej obytnej zóny vyznačujúcej sa praktickými pôdorysmi bytov. Pozostáva zo 42 bytov, z ktorých je 14 dvojizbových, 14 trojizbových bytov a 14 štvorizbových. Jednotlivé byty sa vyznačujú otvorenou dispozíciou. Súčasťou je 42 parkovacích miest a 12 garáží. Na každom poschodí sa usporiadanie bytov ako aj ich dispozície opakujú. Na každom podlaží sa nachádzajú spolu dva 2-izbové, dva 3-izbové a dva 4-izbové byty.

*BYTY: K dispozícii zostáva 3 - izbový byt o rozlohe 76,11 m2 na prvom nadzemnom podlaží.

*VYBAVENIE: Ústredné vykurovanie je zabezpečené prostredníctvom podlahového vykurovania. Každý byt disponuje izbovým termostatom. Ohrev teplej vody je riešený prioritne pomocou plynových kotlov a pomocou slnečných kolektorov.

= plastové izolačné trojsklá
= vstupné dvere - požiarne drevené
= striekané omietky

Byty sa predávajú v stave HOLOBYT.

*LOKALITA: V blízkosti centra mesta Spišská Nová Ves, no zároveň v pokojnom ničím nerušenom prostredí. Ideálne miesto s jedinečnou polohou pre Vašu rodinu priamo v centre diania, v ktorého tesnej blízkosti sú športové ihriská, letné kúpalisko, nákupné centrá, oddychový park so zoologickou záhradou a amfiteátrom, cyklistický chodník a okolie rieky Hornád, pri ktorej môžete tráviť čas s rodinou.

*CENA: 91.332€

1x byt o rozlohe 76,11 m2 - 91.332€ s DPH /1.podlažie /

VRELO ODPORÚČAME!!!

Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať na tel.č. 0917 895 461 alebo 0915 900 150

Náš finančný odborník Vám pomôže vybaviť tú najvýhodnejšíu hypotéku rýchlo a kvalitne.

Cena je konečná, zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie v advokátskej kancelárií, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách.
POPRADSKÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ ® je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky a riadi sa Realitným kódexom vydaným Realitnou úniou.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Popradskej Realitnej Spoločnosti s.r.o.


Kontaktné informácie