Byty » Byty okres Dunajská Streda » Byty Šamorín » Šamorín 5 izbový byt a viac »

Predáme dom 300 m2 s veľkým krytým bazénom a so záhradou v Šamoríne v tichom a kultúrnom prostredí.

Predáme dom 300 m2 s veľkým krytým bazénom a so záhradou v Šamoríne v tichom a kultúrnom prostredí.

Predáme dom 300 m2 s veľkým krytým bazénom a so záhradou v Šamoríne v tichom a kultúrnom prostredí. Predáme dom 300 m2 s veľkým krytým bazénom a so záhradou v Šamoríne v tichom a kultúrnom prostredí. Predáme dom 300 m2 s veľkým krytým bazénom a so záhradou v Šamoríne v tichom a kultúrnom prostredí. Predáme dom 300 m2 s veľkým krytým bazénom a so záhradou v Šamoríne v tichom a kultúrnom prostredí. Predáme dom 300 m2 s veľkým krytým bazénom a so záhradou v Šamoríne v tichom a kultúrnom prostredí. Predáme dom 300 m2 s veľkým krytým bazénom a so záhradou v Šamoríne v tichom a kultúrnom prostredí. Predáme dom 300 m2 s veľkým krytým bazénom a so záhradou v Šamoríne v tichom a kultúrnom prostredí. Predáme dom 300 m2 s veľkým krytým bazénom a so záhradou v Šamoríne v tichom a kultúrnom prostredí. Predáme dom 300 m2 s veľkým krytým bazénom a so záhradou v Šamoríne v tichom a kultúrnom prostredí. Predáme dom 300 m2 s veľkým krytým bazénom a so záhradou v Šamoríne v tichom a kultúrnom prostredí. Predáme dom 300 m2 s veľkým krytým bazénom a so záhradou v Šamoríne v tichom a kultúrnom prostredí. Predáme dom 300 m2 s veľkým krytým bazénom a so záhradou v Šamoríne v tichom a kultúrnom prostredí. Predáme dom 300 m2 s veľkým krytým bazénom a so záhradou v Šamoríne v tichom a kultúrnom prostredí. Predáme dom 300 m2 s veľkým krytým bazénom a so záhradou v Šamoríne v tichom a kultúrnom prostredí.

cena dohodou

Kategória: 5 izbový byt a viac na predaj

Lokalita: Dunajská Streda - Šamorín
(Šamorín 5 izbový byt a viac)

Úžitková plocha: 299 m2

Rozloha pozemku: 820 m2

Dátum aktualizácie: 10.9.2019

Popis nehnuteľnosti

Predáme veľký 8 izbový rodinný dom s obytnou plochou 234,59 m2, na pozemku s celkovou výmerou 820 m2. Na pozemku je pekná záhrada a budova pre veľký krytý bazén (3,6x8m-2,7 hlboký) s proti prúdom, s vlastnou studňou a ohrievacím systémom (kotlom). Na zrekonštruovanej streche sa nachádza 8 slnečných kolektorov, ktoré efektívne dopĺňajú vykurovací systém budovy. Príjemnú atmosféru a temperovanie počas chladnejších nocí zabezpečuje vstavaný krb. Komfort domu vytvárajú dve kúpeľne s WC a jedno samostatné WC, veľká komora a pracovňa. Majiteľ si vytvoril aj poľovnícku miestnosť obloženú červeným smrekom so špeciálnou atmosférou pre dobrých priateľov.
Záhrade sa nachádza altánok a mnoho zelene udržiavanej v dobrom stave aj automatickým zavlažovaním.
Budova bola postavená v 1989 je vo veľmi dobrom stave. Bola starostlivo udržiavaná a čiastočne rekonštruovaná v rokoch 2010-2013 (strecha, fasáda, vnútorná maľovka). Vodovodná sieť, plyn, elektrika a kanalizácia je samozrejmosťou.
Dom sa nachádza na tichej ulici. Má garáž a státie na pozemku, ako aj pred domom na ulici. Má aj zadný vchod prispôsobený pre nákladné auto.
Je to ideálne miesto pre veľké rodiny, alebo pre dve generácie, kde si môže každý nájsť súkromie a pritom je tu aj možnosť byť spolu. V bezprostrednom okolí je škola, škôlka, obchody, banka a neďaleko nájdete aj prírodu a možnosť športovania.
Šamorín je vzdialený od Bratislavy približne 23km a v blízkosti sa už začala stavba diaľnice, ktorá umiestni Šamorín logisticky ešte bližšie k Bratislave, Maďarsku a Rakúsku.


Kontaktné informácie