Byty » Byty okres Trenčín » Byty Trenčín » Trenčín 3 izbový byt »

NOVÁ REKONŠTRUKCIA!!! 3-izbový byt na Hodžovej ul. Sihoť II v Trenčíne

NOVÁ REKONŠTRUKCIA!!! 3-izbový byt na Hodžovej ul. Sihoť II v Trenčíne

NOVÁ REKONŠTRUKCIA!!! 3-izbový byt na Hodžovej ul. Sihoť II v Trenčíne NOVÁ REKONŠTRUKCIA!!! 3-izbový byt na Hodžovej ul. Sihoť II v Trenčíne NOVÁ REKONŠTRUKCIA!!! 3-izbový byt na Hodžovej ul. Sihoť II v Trenčíne NOVÁ REKONŠTRUKCIA!!! 3-izbový byt na Hodžovej ul. Sihoť II v Trenčíne NOVÁ REKONŠTRUKCIA!!! 3-izbový byt na Hodžovej ul. Sihoť II v Trenčíne NOVÁ REKONŠTRUKCIA!!! 3-izbový byt na Hodžovej ul. Sihoť II v Trenčíne NOVÁ REKONŠTRUKCIA!!! 3-izbový byt na Hodžovej ul. Sihoť II v Trenčíne NOVÁ REKONŠTRUKCIA!!! 3-izbový byt na Hodžovej ul. Sihoť II v Trenčíne NOVÁ REKONŠTRUKCIA!!! 3-izbový byt na Hodžovej ul. Sihoť II v Trenčíne NOVÁ REKONŠTRUKCIA!!! 3-izbový byt na Hodžovej ul. Sihoť II v Trenčíne NOVÁ REKONŠTRUKCIA!!! 3-izbový byt na Hodžovej ul. Sihoť II v Trenčíne NOVÁ REKONŠTRUKCIA!!! 3-izbový byt na Hodžovej ul. Sihoť II v Trenčíne NOVÁ REKONŠTRUKCIA!!! 3-izbový byt na Hodžovej ul. Sihoť II v Trenčíne NOVÁ REKONŠTRUKCIA!!! 3-izbový byt na Hodžovej ul. Sihoť II v Trenčíne NOVÁ REKONŠTRUKCIA!!! 3-izbový byt na Hodžovej ul. Sihoť II v Trenčíne NOVÁ REKONŠTRUKCIA!!! 3-izbový byt na Hodžovej ul. Sihoť II v Trenčíne NOVÁ REKONŠTRUKCIA!!! 3-izbový byt na Hodžovej ul. Sihoť II v Trenčíne NOVÁ REKONŠTRUKCIA!!! 3-izbový byt na Hodžovej ul. Sihoť II v Trenčíne

89 000,00 EUR

Kategória: 3 izbový byt na predaj

Lokalita: Trenčín - Trenčín
(Trenčín 3 izbový byt)

Úžitková plocha: 54 m2

Dátum aktualizácie: 3.7.2019

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj krásny, novozrekonštruovaný 3-izbový byt 54 m2 na Sihoti II, na Hodžovej ul. v Trenčíne.

Byt sa nachádza na treťom poschodí zatepleného bytového domu (nové: zateplenie, vchody, strecha). Samotný byt prebehol novou, modernou a veľmi vkusnou rekonštrukciou (nové: kuchynská linka s elektrospotrebičmi, plávajúce podlahy, obklady, dlažby, murované jadro s rohovou vaňou a umývadlom a samostatným WC, interiérové obložkové dvere, bezpečnostné vstupné dvere, komplet rozvody, elektriky, vody, kanalizácie, stierky, znižované sádrokartónové stropy s úspornými bodovými svetlami, plastové okná...)  s a je možné sa doňho okamžite nasťahovať.

Dispozícia: vstupná chodba, kuchyňa prepojená s obývacou izbou, 2 spálne, kúpeľňa s rohovou vaňou a samostatné WC. K bytu patrí i pivnica. Orientácia bytu: východ, juh, západ. Mesačné náklady 130,-Eur aj s energiami.

Celkovo byt je ladený v jednej vkusnej línii, je slnečný a pôsobí väčšie napriek tomu, že sa jedná o menšiu metráž vo svojej kategórii. Určite odporúčame vidieť.

Aj poloha bytu je vynikajúca a žiadaná, lebo sa nachádza v tesnej blízkosti všetkej občianskej vybavenosti (Škola, škôlka, MHD, obchody, ihriská, zdrav. stredisko atd...) a zároveň je to kúsok do centra mesta.

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Zahŕňa kompletný právny servis (vypracovanie kúpnych zmlúv, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, odovzdávací protokol, právne poradenstvo) overovanie podpisov, úhrada kolkov vo výške 66,-Eur pre kúpne zmluvy, províziu realitnej kancelárie a osobná asistencia makléra počas celého procesu predaja až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti a prepisy energií na príslušných úradoch.


Kontaktné informácie