Byty » Byty okres Dunajská Streda » Byty Veľký Meder » Veľký Meder 3 izbový byt »

Moderný 3 izbový byt so záhradou vo Veľkom Mederi

Moderný 3 izbový byt so záhradou vo Veľkom Mederi

Moderný 3 izbový byt so záhradou vo Veľkom Mederi Moderný 3 izbový byt so záhradou vo Veľkom Mederi Moderný 3 izbový byt so záhradou vo Veľkom Mederi Moderný 3 izbový byt so záhradou vo Veľkom Mederi Moderný 3 izbový byt so záhradou vo Veľkom Mederi Moderný 3 izbový byt so záhradou vo Veľkom Mederi Moderný 3 izbový byt so záhradou vo Veľkom Mederi Moderný 3 izbový byt so záhradou vo Veľkom Mederi Moderný 3 izbový byt so záhradou vo Veľkom Mederi Moderný 3 izbový byt so záhradou vo Veľkom Mederi Moderný 3 izbový byt so záhradou vo Veľkom Mederi Moderný 3 izbový byt so záhradou vo Veľkom Mederi Moderný 3 izbový byt so záhradou vo Veľkom Mederi Moderný 3 izbový byt so záhradou vo Veľkom Mederi Moderný 3 izbový byt so záhradou vo Veľkom Mederi

84 900,00 EUR

Kategória: 3 izbový byt na predaj

Lokalita: Dunajská Streda - Veľký Meder
(Veľký Meder 3 izbový byt)

Úžitková plocha: 75 m2

Dátum aktualizácie: 20.8.2019

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v kúpelnom meste Veľký Meder na ulici Bratislavská. Byt vo výmere 75m2 sa nachádza v novostavbe na prízemí. Patrí k nemu aj oplotená záhradka, do ktorej sa dostanete cez priestrannú kuchyňu. V kuchyni sú zabudované elektrospotrebiče (chladnička, elektrická varná doska, plynová rúra a umývačka riadu). Cez priestrannú kuchyňu sa dostanete do záhrady. Ku kuchyni patrí aj svetlá jedálenská časť.
Spálňa je od obývacej izby oddelená veľkými presklenenými posuvnými dverami, a tým optický zväčšuje obývaciu izbu. Cez spálňu sa dostanete do kúpeľne, kde sa nachádza sprchovací kút a takisto je tam dostatok miesta pre práčku. Taktiež zo spálne je vstup do šatníka. Toaleta je samostatná.
Obývacia izba je priestranná a nachádzajú sa tam zaujímave úložné variácie.
Byt má samostatné plynové kúrenie a riadiátory, okná sú kvalitné plastové a nachadzajú sa na nich vonkajšie žalúzie. V byte je dlažba, ale na určitých miestach môžete nájsť aj parkety. Parkovanie je priamo pred budovou. K bytu patrí aj pivnica.
Mesto Veľký Meder je populárne svojim termálnym kúpaliskom. V blízkosti bytu sa nachádzajú predajne ako Lidl a Tesco, takisto pneuservis. Mesto je známe svojou kvalitnou občianskou vybavenosťou (mestský úrad, kultúrny dom, pošta a banky), materské školy, základné školy a stredné školy (slovenské aj maďarské).
6 km od mesta je hraničný prechod do Maďarska.
Odporúčame obhliadku!


Kontaktné informácie