Byty » Byty okres Bratislava II » Byty Vrakuňa » Vrakuňa 2 izbový byt »

Ponúkame na predaj priestranný, podkrovný 2 izbový byt na Bebravskej ulici, Bratislava II., na okraj

Ponúkame na predaj priestranný, podkrovný 2 izbový byt na Bebravskej ulici, Bratislava II., na okraj

Ponúkame na predaj priestranný, podkrovný 2 izbový byt na Bebravskej ulici, Bratislava II., na okraj Ponúkame na predaj priestranný, podkrovný 2 izbový byt na Bebravskej ulici, Bratislava II., na okraj Ponúkame na predaj priestranný, podkrovný 2 izbový byt na Bebravskej ulici, Bratislava II., na okraj Ponúkame na predaj priestranný, podkrovný 2 izbový byt na Bebravskej ulici, Bratislava II., na okraj Ponúkame na predaj priestranný, podkrovný 2 izbový byt na Bebravskej ulici, Bratislava II., na okraj Ponúkame na predaj priestranný, podkrovný 2 izbový byt na Bebravskej ulici, Bratislava II., na okraj Ponúkame na predaj priestranný, podkrovný 2 izbový byt na Bebravskej ulici, Bratislava II., na okraj Ponúkame na predaj priestranný, podkrovný 2 izbový byt na Bebravskej ulici, Bratislava II., na okraj

125 000,00 EUR

Kategória: 2 izbový byt na predaj

Lokalita: Bratislava II - Vrakuňa
(Vrakuňa 2 izbový byt)

Úžitková plocha: 65 m2

Dátum aktualizácie: 17.5.2019

Popis nehnuteľnosti

Rozloha bytu je 56m2 + balkón 9m2, nachádza sa na 7p. z 8p. s výťahom. Byt má nezastavaný výhľad na východ Bratislavy. V byte prebehla pred 2 rokmi rekonštrukcia, k dispozícii je zariadená kuchyňa so všetkými spotrebičmi, na chodbe je vstavaná skriňa, bezpečnostné dvere, plávajúca podlaha, v spálni je vymenené strešné okno. Strecha je izolovaná a po rekonštrukcii. Súčasťou bytu je samostatná murovaná pivnica.
Byt je orientovaný na SV.
Obytný dom, v ktorom sa byt nachádza bol postavený v r. 1998, vnútorné priestory sú čisté a udržiavané, vstupné dvere sú na čip. V okolí je veľmi dobrá obč. vybavenosť-rôzne obchody, potraviny( TESCO, Billa, LIDL ), školy, škôlka, detské ihriská a banky. Dobré dopravné spojenie MHD aj osobnou dopravou. Bezproblémové parkovanie pri dome. Mesačné náklady na byt sú vo výške 125,- Eur + elektrická energia a plyn podľa spotreby.

V prípade, že sa rozhodnete financovať kúpu nehnuteľnosti formou hypotekárneho úveru, ponúkame Vám bezplatné služby nášho hypotekárneho špecialistu pre výpočet a zabezpečenie najvýhodnejších podmienok.

Cena: 125.000,- Eur vrátane kompletného právneho a poradenského servisu.
Kontakt: 0905 207 209, 0911 412 691
www.okreal.sk


Kontaktné informácie