Byty » Byty okres Bratislava II » Byty Podunajské Biskupice » Podunajské Biskupice 3 izbový byt »

3-izbový byt len v štvorposchodovom dome s možnosťou kúpy garáže hneď pri vchode,Latorická ul.

3-izbový byt len v štvorposchodovom dome s možnosťou kúpy garáže hneď pri vchode,Latorická ul.

3-izbový byt len v štvorposchodovom dome s možnosťou kúpy garáže hneď pri vchode,Latorická ul. 3-izbový byt len v štvorposchodovom dome s možnosťou kúpy garáže hneď pri vchode,Latorická ul. 3-izbový byt len v štvorposchodovom dome s možnosťou kúpy garáže hneď pri vchode,Latorická ul. 3-izbový byt len v štvorposchodovom dome s možnosťou kúpy garáže hneď pri vchode,Latorická ul. 3-izbový byt len v štvorposchodovom dome s možnosťou kúpy garáže hneď pri vchode,Latorická ul. 3-izbový byt len v štvorposchodovom dome s možnosťou kúpy garáže hneď pri vchode,Latorická ul. 3-izbový byt len v štvorposchodovom dome s možnosťou kúpy garáže hneď pri vchode,Latorická ul. 3-izbový byt len v štvorposchodovom dome s možnosťou kúpy garáže hneď pri vchode,Latorická ul. 3-izbový byt len v štvorposchodovom dome s možnosťou kúpy garáže hneď pri vchode,Latorická ul. 3-izbový byt len v štvorposchodovom dome s možnosťou kúpy garáže hneď pri vchode,Latorická ul. 3-izbový byt len v štvorposchodovom dome s možnosťou kúpy garáže hneď pri vchode,Latorická ul. 3-izbový byt len v štvorposchodovom dome s možnosťou kúpy garáže hneď pri vchode,Latorická ul. 3-izbový byt len v štvorposchodovom dome s možnosťou kúpy garáže hneď pri vchode,Latorická ul. 3-izbový byt len v štvorposchodovom dome s možnosťou kúpy garáže hneď pri vchode,Latorická ul. 3-izbový byt len v štvorposchodovom dome s možnosťou kúpy garáže hneď pri vchode,Latorická ul. 3-izbový byt len v štvorposchodovom dome s možnosťou kúpy garáže hneď pri vchode,Latorická ul. 3-izbový byt len v štvorposchodovom dome s možnosťou kúpy garáže hneď pri vchode,Latorická ul. 3-izbový byt len v štvorposchodovom dome s možnosťou kúpy garáže hneď pri vchode,Latorická ul. 3-izbový byt len v štvorposchodovom dome s možnosťou kúpy garáže hneď pri vchode,Latorická ul. 3-izbový byt len v štvorposchodovom dome s možnosťou kúpy garáže hneď pri vchode,Latorická ul.

131 000,00 EUR

Kategória: 3 izbový byt na predaj

Lokalita: Bratislava II - Podunajské Biskupice
(Podunajské Biskupice 3 izbový byt)

Úžitková plocha: 69 m2

Dátum aktualizácie: 18.2.2019

Popis nehnuteľnosti

Poverením majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj 3izbový byt situovaný v lokalite Ružinova v bezprostrednej blízkosti školy v mestskej časti Podunajské Biskupice.

Byt sa nachádza v štvorposchodovom panelovom zateplenom dome na 1.poschodí (pod ním je ešte byt),

Výmera bytu 65m2+ loggia 3,69m2.
K bytu prislúcha aj pivničná kobka.

Je čiastočne zrekonštruovaný a ideálne orientovaný JZ a SV.
V bytovom dome boli vymenené stupačky aj zateplená strecha a vchod bol celkovo zrekonštruovaný.

V rámci rekonštrukcie cca. 10 ROKOV boli položené plávajúce podlahy vo všetkých izbách, plastové okná ,bezp. dvere a bola renovovaná aj kuchynská linka, kúpelňa a WC. Rozvody elektriny sú pôvodné.
N na bývanie pre dvoch ľudí činia 200,-Eur.
Lokalita je plná zelene, pred domom je park, ihrisko, oproti škola,kúsok TESCO, kompletná infraštruktúra.

Výhodou je možnosť kúpy veľkej murovanej garáže s el. bránou na diaľkové ovládanie -26m2 hneď oproti vchodu -cena 20000,- Eur.

Obhliadky: Manová 090378421


Kontaktné informácie