Byty » Byty okres Malacky » Byty Stupava » Stupava 2 izbový byt »

2-izbový byt na Bočnej ulici

2-izbový byt na Bočnej ulici

2-izbový byt na Bočnej ulici 2-izbový byt na Bočnej ulici 2-izbový byt na Bočnej ulici 2-izbový byt na Bočnej ulici 2-izbový byt na Bočnej ulici 2-izbový byt na Bočnej ulici 2-izbový byt na Bočnej ulici 2-izbový byt na Bočnej ulici 2-izbový byt na Bočnej ulici 2-izbový byt na Bočnej ulici 2-izbový byt na Bočnej ulici 2-izbový byt na Bočnej ulici 2-izbový byt na Bočnej ulici 2-izbový byt na Bočnej ulici 2-izbový byt na Bočnej ulici 2-izbový byt na Bočnej ulici 2-izbový byt na Bočnej ulici 2-izbový byt na Bočnej ulici 2-izbový byt na Bočnej ulici 2-izbový byt na Bočnej ulici 2-izbový byt na Bočnej ulici 2-izbový byt na Bočnej ulici 2-izbový byt na Bočnej ulici 2-izbový byt na Bočnej ulici 2-izbový byt na Bočnej ulici

125 000,00 EUR

Kategória: 2 izbový byt na predaj

Lokalita: Malacky - Stupava
(Stupava 2 izbový byt)

Úžitková plocha: 52 m2

Dátum aktualizácie: 11.1.2019

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj nadštandardný 2-izbový byt v 10 ročnej novostavbe, predávaný sa ako kompletne zariadený so zaskleným priestranným balkónom. Orientácia na juh s oknami na východ, juh, západ. Celková výmera bytu je 51,62m², balkón 5,19m². K bytu prislúcha jedno vyhradené vonkajšie parkovacie státie a murovaná pivnica o výmere 3,70m².
Zariadenie obsahuje vstavané skrine, kuchynskú linku vybavenú elektrickými spotrebičmi, obývačkovú zostavu s rozkladacou pohovkou.
Výbava bytu je nadštandardná, o.i. zahŕňa bezpečnostné dvere, elektronický zabezpečovací systém, klimatizáciu, bezpečnostnú schránku. Optický internet a televízia je zavedená.
Výhodou je príjazdová komunikácia ukončená v lokalite (neprejazdná), čím získava byt na bezpečnosti a nižšom hluku okolia.
K dispozícii ihneď. 

Cena nehnuteľnosti je 127.000,eur v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis..

Mesto Stupava   disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.  

Bližšie info a kontakt: Katarína Uhrínková, asistent@maximreal.sk, tel.: 0915 831 158

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Bližšie info a kontakt: Katarína Uhrínková, asistent@maximreal.sk, tel.: 0915 831 158


 


Kontaktné informácie