Byty » Byty okres Bratislava V » Byty Petržalka » Petržalka 2 izbový byt »

Predaj Novostavby 2-izbového bytu s výhľadom do vnútro bloku, ul. Rusovská cesta, BA V - Petržalka

Predaj Novostavby 2-izbového bytu s výhľadom do vnútro bloku, ul. Rusovská cesta, BA V - Petržalka

Predaj Novostavby 2-izbového bytu s výhľadom do vnútro bloku, ul. Rusovská cesta, BA V - Petržalka Predaj Novostavby 2-izbového bytu s výhľadom do vnútro bloku, ul. Rusovská cesta, BA V - Petržalka Predaj Novostavby 2-izbového bytu s výhľadom do vnútro bloku, ul. Rusovská cesta, BA V - Petržalka Predaj Novostavby 2-izbového bytu s výhľadom do vnútro bloku, ul. Rusovská cesta, BA V - Petržalka Predaj Novostavby 2-izbového bytu s výhľadom do vnútro bloku, ul. Rusovská cesta, BA V - Petržalka Predaj Novostavby 2-izbového bytu s výhľadom do vnútro bloku, ul. Rusovská cesta, BA V - Petržalka Predaj Novostavby 2-izbového bytu s výhľadom do vnútro bloku, ul. Rusovská cesta, BA V - Petržalka Predaj Novostavby 2-izbového bytu s výhľadom do vnútro bloku, ul. Rusovská cesta, BA V - Petržalka Predaj Novostavby 2-izbového bytu s výhľadom do vnútro bloku, ul. Rusovská cesta, BA V - Petržalka Predaj Novostavby 2-izbového bytu s výhľadom do vnútro bloku, ul. Rusovská cesta, BA V - Petržalka Predaj Novostavby 2-izbového bytu s výhľadom do vnútro bloku, ul. Rusovská cesta, BA V - Petržalka Predaj Novostavby 2-izbového bytu s výhľadom do vnútro bloku, ul. Rusovská cesta, BA V - Petržalka Predaj Novostavby 2-izbového bytu s výhľadom do vnútro bloku, ul. Rusovská cesta, BA V - Petržalka Predaj Novostavby 2-izbového bytu s výhľadom do vnútro bloku, ul. Rusovská cesta, BA V - Petržalka Predaj Novostavby 2-izbového bytu s výhľadom do vnútro bloku, ul. Rusovská cesta, BA V - Petržalka Predaj Novostavby 2-izbového bytu s výhľadom do vnútro bloku, ul. Rusovská cesta, BA V - Petržalka Predaj Novostavby 2-izbového bytu s výhľadom do vnútro bloku, ul. Rusovská cesta, BA V - Petržalka

122 500,00 EUR

Kategória: 2 izbový byt na predaj

Lokalita: Bratislava V - Petržalka
(Petržalka 2 izbový byt)

Úžitková plocha: 54 m2

Dátum aktualizácie: 11.1.2019

Popis nehnuteľnosti

Predaj Novostavby 2-izbového bytu, ul. Rusovská cesta, BA V - Petržalka. Rozloha: 49 m2 byt + balkón 5 m2. Bez pivnice. Poschodie: 2/5, výťah.

Dispozícia: vstupná chodba, kúpeľňa spojená s toaletou, prechodová chodba s kuchynskou linkou, priestranná obývacia izba z ktorej je vstup do spálne a na balkón. Spálňa (cca 11 m2) je bez okna. Pôvodne bol byt veľký 1 izbový, priečkou sa  izba rozdelila na spálňu a obývaciu časť.

Bytový dom bol kolaudovaný v roku 2005 a je v prevedení/vybavení:
- plastové okná so žalúziami a sieťkami
- 2x vstavaná skriňa v chodbe
- plávajúca podlaha v izbách v kuchyni a na chodbe
- dlažba v kúpeľni a na balkóne
- bezpečnostné vstupné dvere
- štandardná kuchynská linka
- optika cez UPC, do domu je natiahnutý aj T-com.

Orientácia bytu: Severovýchod s výhľadom do vnútrobloku (nie na hlavnú cestu).

Bytový dom je zateplený, mesačné nájomné pre 2 osoby je vo výške 130 Eur. Kompletná občianska vybavenosť v tesnej blízkosti- obchod, škola, škôlka, BILLA, zastávky MHD, športové ihriská, reštaurácia, atď. Rýchly prístup na diaľničný obchvat a aj do centra mesta. Parkovanie možné priamo pred bytovým domom. Uvoľnenie bytu dohodou.

Kontakt: 0904 880 900


Kontaktné informácie