Byty » Byty okres Bratislava V » Byty Petržalka » Petržalka 4 izbový byt »

4 izb. byt, Budatínska 6/8 - zasklená loggia, štýlová rekonštrukcia

4 izb. byt, Budatínska 6/8 - zasklená loggia, štýlová rekonštrukcia

4 izb. byt, Budatínska 6/8 - zasklená loggia, štýlová rekonštrukcia 4 izb. byt, Budatínska 6/8 - zasklená loggia, štýlová rekonštrukcia 4 izb. byt, Budatínska 6/8 - zasklená loggia, štýlová rekonštrukcia 4 izb. byt, Budatínska 6/8 - zasklená loggia, štýlová rekonštrukcia 4 izb. byt, Budatínska 6/8 - zasklená loggia, štýlová rekonštrukcia

190 000,00 EUR

Kategória: 4 izbový byt na predaj

Lokalita: Bratislava V - Petržalka
(Petržalka 4 izbový byt)

Úžitková plocha: 86 m2

Dátum aktualizácie: 18.2.2020

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj štýlovo zrekonštruovaný 4- izbový byt na Budatínskej ulici v Bratislave - Petržalke. Podlahová plocha  bytu je 86 m2 + zasklená loggia 2,85 m2, k bytu prislúchajú 2 pivnice o výmere 5,97 m2. Byt je na 6. poschodí 8-poschodového bytového domu s výťahom, orientovaný je na juhovýchod a východ, svetlý, slnečný byt má tri  nepriechodné izby so samostatným vstupom, obývačka je prepojená s kuchyňou. Byt je kompletne zrekonštruovaný vo vysokom štandarde s použitím vysokokvalitných materiálov a zariadenia. V celom byte sú plastové okná, interiérové dvere sú z argentínskeho dreva, vchodové dvere bezpečnostné, podlahy vo vstupnej hale, kuchyni, kúpeľni a WC keramické dlaždice, v izbách parkety, zrekonštruované sú elektro aj vodoinštalácie.

Vstupná hala je prepojená s obývačkou a kuchynskou časťou, ktorá je zväčšená o zasklenú loggiu, čím vznikol veľký otvorený priestor tvaru L s podhľadom so zabudovaným osvetlením. Veľká rohová talianska kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi – elektrická varná doska, elektrická rúra, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, je z masívneho dreva. V byte je nainštalovaná výkonná klimatizácia. Byt sa predáva nezariadený, okrem zabudovanej kuchynskej linky a zabudovaných spotrebičov.

K bytu je prenajaté parkovacie státie.

Bytový dom je zrekonštruovaný, zateplený, s opravenou strechou, vchodové dvere sú na čip s kamerovým systémom, momentálne sa dokončuje rekonštrukcia schodísk a chodieb a výmena výťahov. Byt je v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou, v blízkosti je škola, škôlka, nákupné centrá, reštaurácie, ihrisko, spojenie MHD autobusmi, prístup na diaľničný obchvat.

Cena: 190 000 €

PROVÍZIA PRE RK: 2,00% ku kúpnej cene. PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS, KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, NOTÁRSKE POPLATKY, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY, MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podľa sadzobníka advokáta) 

V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0948 772 221 alebo email: sorbicka@omnireal.sk


Kontaktné informácie