Byty » Byty okres Bratislava II » Byty Podunajské Biskupice » Podunajské Biskupice 3 izbový byt »

Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II.

Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II.

Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II. Rezidenčné bývanie - Popradská1, Bratislava II.

282 000,00 EUR

Kategória: 3 izbový byt na predaj

Lokalita: Bratislava II - Podunajské Biskupice
(Podunajské Biskupice 3 izbový byt)

Úžitková plocha: 94 m2

Dátum aktualizácie: 12.12.2018

Popis nehnuteľnosti

Ponuka bytov v rezidenčnom projekte Popradská1 v Podunajských Biskupiciach, Bratislava II. je projekt, ktorý ponúka v dvoch dvojpodlažných rodinných dvojdomoch štyri veľmi dobré dispozične riešené slnečné 3-izbové bytové jednotky A,B,C,D s balkónom a celoročne využívanou terasou. Každá bytová jednotka je vyhotovená vo vyššom štandarde a prislúchajú jej dve parkovacie státia v uzatvorenom dvore. Komorné bývanie medzi rodinnými domami s dobrou občianskou vybavenosťou a dostatok súkromia, sú veľkou výhodou tohto projektu.

Popis projektu:

Projekt rezidenčné byty Popradská1 je situovaný na okraji Podunajských Biskupíc v lokalite existujúcej výstavby rodinných domov, pre ktorú je charakteristická dobrá dostupnosť do Prievozu aj Ružinova, na diaľničný privádzač a aj do centra Bratislavy a taktiež komplexná občianska vybavenosť. Dva dvojpodlažné rodinné dvojdomy ponúkajú celkovo štyri bytové jednotky so zaujímavou a praktickou trojizbovou dispozíciou. Výmera bytov je od 94,34 m2, z toho prízemie 47,48 m2 a podkrovie 46,86 m2. Cena ponúkaných bytov je 282.000 € v stave dokončeného vyššieho štandardu, vrátane kuchynskej linky so spotrebičmi a záhrady. V cene každého bytu sú započítané aj dve parkovacie státia v uzatvorenom dvore. Každý byt má na poschodí balkón a na prízemí celoročne využívateľnú terasu o výmere 16 m2 (zimnú záhradu) a predzáhradku o výmere 50 m2 až 78 m2.

Kompletnú ponuku bytov si môžete pozrieť tu: http://www.flatbook.sk/byty/bratislava-podunajske-biskupice/3-izbovy/1450/rezidencne-byvanie-popradska1-bratislava-ii

Dispozícia a technické prevedenie bytu:

Byty sa predávajú v prevedení vyšší štandard vrátane kuchynskej linky so spotrebičmi a parkovej úpravy záhrady. Byt pozostáva na prízemí z otvorenej obývacej izby spojenej s kuchyňou, technickej miestnosti s WC, šatníka (skladu) a zádveria. Na poschodí (podkroví) z dvoch spální, kúpeľne s WC a schodiska.

Jedná sa o energeticky úsporné bývanie zateplenej tehlovej stavbe (Heluz Family) so sedlovou strechou v uzatvorenom dvore s vyhradeným parkovaním. Vstupné dvere do bytu sú hliníkové bezpečnostné. V byte sú 6-komorové okná s izolačným trojsklom, kompletná elektroinštalácia vrátane zásuviek a vypínačov, kompletná vodoinštalácia, podlahové kúrenie, sádrové omietky, ukončená vnútorná maľovka, dlažba na prízemí a drevené parkety v obývacej izbe a na poschodí, osadené zárubne a dvere, kompletne vybavená kúpeľňa a WC, zariadená kuchyňa vrátane spotrebičov. Súčasťou inštalácií bytu je predpríprava na alarm v každom byte a predpríprava pre klimatizáciu. Každý byt disponuje zdrojom vykurovania – tepelné čerpadlo vzduch – voda s pripojením na WIFI a 200l zásobníkom na prípravu TÚV. Taktiež každý byt disponuje terasou s plne otvárateľným presklením a exteriérovými žalúziami na poschodí (na balkóne), zatrávnenou predzáhradkou s automatickým zavlažovaním, kompletnou parkovou úpravou a automatickou kosačkou zahrnutou v cene.

Projekt ponúka bezpečné bývanie v meste v uzavretom areáli s benefitmi vidieka. Predpokladaný termín dokončenia a kolaudácie je október 2018. Odovzdanie bytov do konca roka 2018.

Lokalita:

Projekt rezidenčné bývanie Popradská1 je situovaný na okraji Podunajských Biskupíc v lokalite s dobrou dostupnosťou ku komplexnej občianskej vybavenosti (škôlka, škola, obchody-Lidl a Billa, zdravotnícke zariadenia, reštaurácie a kaviarne). Výhodou tejto lokality je blízkosť Vrakuňského lesoparku, ktorú ocenia milovníci športových aktivít a oddychu. Z tejto lokality je tiež dobrá dopravná dostupnosť smer Prievoz a obchvat a taktiež Ružinov a centrum Bratislavy.


Kontaktné informácie