Byty » Byty okres Bratislava IV » Byty Karlova Ves » Karlova Ves 1 izbový byt »

Priestranný, svetlý 1 izb. byt s loggiou, BA - Karlová Ves . TOP PONUKA !!!

Priestranný, svetlý 1 izb. byt s loggiou, BA - Karlová Ves . TOP PONUKA !!!

Priestranný, svetlý 1 izb. byt s loggiou, BA - Karlová Ves . TOP PONUKA !!! Priestranný, svetlý 1 izb. byt s loggiou, BA - Karlová Ves . TOP PONUKA !!! Priestranný, svetlý 1 izb. byt s loggiou, BA - Karlová Ves . TOP PONUKA !!! Priestranný, svetlý 1 izb. byt s loggiou, BA - Karlová Ves . TOP PONUKA !!! Priestranný, svetlý 1 izb. byt s loggiou, BA - Karlová Ves . TOP PONUKA !!! Priestranný, svetlý 1 izb. byt s loggiou, BA - Karlová Ves . TOP PONUKA !!! Priestranný, svetlý 1 izb. byt s loggiou, BA - Karlová Ves . TOP PONUKA !!! Priestranný, svetlý 1 izb. byt s loggiou, BA - Karlová Ves . TOP PONUKA !!! Priestranný, svetlý 1 izb. byt s loggiou, BA - Karlová Ves . TOP PONUKA !!! Priestranný, svetlý 1 izb. byt s loggiou, BA - Karlová Ves . TOP PONUKA !!!

107 500,00 EUR

Kategória: 1 izbový byt na predaj

Lokalita: Bratislava IV - Karlova Ves
(Karlova Ves 1 izbový byt)

Úžitková plocha: 46 m2

Dátum aktualizácie: 10.1.2019

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj príjemný, priestranný,  svetlý  1 izbový byt  v Bratislave – Karlová Ves , ulica Veternicová , byt má rozlohu 46 m² vrátane  loggii o výmere 3,46m2. Nachádza sa na 2.posch. / 8. posch. v panelovom zateplenom bytovom dome  s výťahom  na svahovitom pozemku čo mu zo severnej strany od ulice zabezpečuje bezbariérovosť a z južnej strany výhľad do parku.

Byt je s veľkým potenciálom a vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstav nového majiteľa.

Byt sa predáva po čiastočnej rekonštrukcií (plastové okná, zasklená logia, bezpečnostné dvere) a komplet zariadený k okamžitému nasťahovaniu. V byte je obyvačková nábytková zostava, sedacia rozťahovacia 3+2+1 súprava, posteľ, TV, SAT, vybavená obyvateľná , kuchynská linka s plynovým šporákom a veľkou chladničkou. Samostatné WC a kúpeľňa s vaňou a automat. práčkou. K bytu prislúcha pivničná kobka 1,88 m2 hneď vedľa bytu.
 Mesačné náklady cca 130 €.

Byt je s  pekným výhľadom v tichej lokalite  v blízkosti výborná občianska vybavenosť,  školy, škôlky , banky, pošta,  zdravotné stredisko, Celá Veternicová ulica je v rezidenčnom parkovacom systéme, čo zaručuje majiteľovi bezproblémové parkovanie pred domom  a začína ňou aj Kráľová hoľa a mestský lesopark nad Dlhými Dielmi.

Cena : 107 500,- EUR

Ak Vás naša ponuka zaujala zavolajte a dohodnite si  obhliadku.

kontakt :  Zuzana Tóthová ,  0917524119,  tothova@karinpartners.sk

certifikovaný realitný maklér / člen realitnej únie

V cene sú zahrnuté kompletne služby RK : vyhotovenie kúpnych zmlúv a návrhu na vklad do katastra, poplatok za overenie podpisov na kúpnych zmluvách, správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností vo výške 66 €, odovzdanie nehnuteľnosti .

Využite naše BEZPLATNÉ hypotekárne poradenstvo !

Pre našich klientov poskytujeme osobný prístup pri predaji, kúpe, prenájme nehnuteľnosti, rýchlosť a znalosť trhu.


Kontaktné informácie