Byty » Byty okres Dunajská Streda » Byty Zlaté Klasy » Zlaté Klasy 3 izbový byt »

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný, svetlý 3i byt s balkónom v obci Zlaté Klasy, 25 km od Bratislavy

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný, svetlý 3i byt s balkónom v obci Zlaté Klasy, 25 km od Bratislavy

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný, svetlý 3i byt s balkónom v obci Zlaté Klasy, 25 km od Bratislavy Ponúkame na predaj zrekonštruovaný, svetlý 3i byt s balkónom v obci Zlaté Klasy, 25 km od Bratislavy Ponúkame na predaj zrekonštruovaný, svetlý 3i byt s balkónom v obci Zlaté Klasy, 25 km od Bratislavy Ponúkame na predaj zrekonštruovaný, svetlý 3i byt s balkónom v obci Zlaté Klasy, 25 km od Bratislavy Ponúkame na predaj zrekonštruovaný, svetlý 3i byt s balkónom v obci Zlaté Klasy, 25 km od Bratislavy Ponúkame na predaj zrekonštruovaný, svetlý 3i byt s balkónom v obci Zlaté Klasy, 25 km od Bratislavy Ponúkame na predaj zrekonštruovaný, svetlý 3i byt s balkónom v obci Zlaté Klasy, 25 km od Bratislavy Ponúkame na predaj zrekonštruovaný, svetlý 3i byt s balkónom v obci Zlaté Klasy, 25 km od Bratislavy Ponúkame na predaj zrekonštruovaný, svetlý 3i byt s balkónom v obci Zlaté Klasy, 25 km od Bratislavy Ponúkame na predaj zrekonštruovaný, svetlý 3i byt s balkónom v obci Zlaté Klasy, 25 km od Bratislavy Ponúkame na predaj zrekonštruovaný, svetlý 3i byt s balkónom v obci Zlaté Klasy, 25 km od Bratislavy

58 990,00 EUR

Kategória: 3 izbový byt na predaj

Lokalita: Dunajská Streda - Zlaté Klasy
(Zlaté Klasy 3 izbový byt)

Úžitková plocha: 70 m2

Dátum aktualizácie: 18.3.2019

Popis nehnuteľnosti

Rozloha bytu je 70m2, nachádza sa na 4p./4p., tehlového obytného domu, bez výťahu. Byt je po rekonštrukcii / plastové okná, plávajúca podlaha, murovaná kúpeľňa, nové interiérové dvere, maľovka atď…. / samostatné izby, v obývačke sa nachádza krb na bio palivo, z kuchyne je samostatná špajza, samostatná kúpeľňa a WC, balkón je z obývačky. K bytu prislúcha aj murovaná pivnica + spoločná pivničná miestnosť. Obytný dom sa nachádza v blízkosti futbalového ihriska. Parkovanie pred obytným domom. Viac info v RK.
Cena: 58.990,- Eur vrátane kompletného právneho servisu. Pri rýchlom jednaní je možnosť dohody na cene.
Kontakt: 0905 207 209, 0911 412 691
www.okreal.sk
V prípade, že sa rozhodnete financovať kúpu nehnuteľnosti formou hypotekárneho úveru, ponúkame Vám bezplatné služby nášho hypotekárneho špecialistu pre výpočet a zabezpečenie najvýhodnejších podmienok.


Kontaktné informácie