Byty » Byty okres Bratislava I » Byty Staré Mesto » Staré Mesto 1 izbový byt »

Na prenájom zariadený, priestranný, svetlý a tichý, 1 izbový byt v BA

Na prenájom zariadený, priestranný, svetlý a tichý, 1 izbový byt v BA

Na prenájom zariadený, priestranný, svetlý a tichý, 1 izbový byt v BA Na prenájom zariadený, priestranný, svetlý a tichý, 1 izbový byt v BA Na prenájom zariadený, priestranný, svetlý a tichý, 1 izbový byt v BA Na prenájom zariadený, priestranný, svetlý a tichý, 1 izbový byt v BA Na prenájom zariadený, priestranný, svetlý a tichý, 1 izbový byt v BA Na prenájom zariadený, priestranný, svetlý a tichý, 1 izbový byt v BA Na prenájom zariadený, priestranný, svetlý a tichý, 1 izbový byt v BA Na prenájom zariadený, priestranný, svetlý a tichý, 1 izbový byt v BA Na prenájom zariadený, priestranný, svetlý a tichý, 1 izbový byt v BA

520,00 EUR/mesiac

Kategória: 1 izbový byt na prenájom

Lokalita: Bratislava I - Staré Mesto
(Staré Mesto 1 izbový byt)

Úžitková plocha: 51 m2

Dátum aktualizácie: 22.2.2019

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom zariadený, priestranný, veľmi svetlý, tichý, 1 izbový byt na Tichej ulici v Starom meste - Bratislava I.

Byt sa nachádza na 6. poschodí z 10, s výťahom, s výhľadom do zelene, Byt má rozlohu 51 m2, priestrannú samostatnú kuchyňu s loggiou, veľkú obývaciu izbu so spacím kútom, samostatné WC, kúpeľňu s vaňou a práčkou. V predsieni je okrem skrine aj samostatný šatník.

Zateplený bytový dom, ktorý sa nachádza v tichej a vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, len na skok do centra mesta, v blízkosti MHD.

Cena: nájom 520,-Eur/mesiac + energie 140,-Eur/mesiac.


Zabezpečíme všetko potrebné k prenájmu - obhliadku, nájomnú zmluvu, preberací protokol. Podrobné informácie o ponúkanej nehnuteľnosti dostanete na telefónnom čísle: 0948 126620, email: info@nehnutelnostivba.sk


Kontaktné informácie