Byty » Byty okres Bratislava II » Byty Ružinov » Ružinov 3 izbový byt »

Ponúkame na predaj 3izbový byt v tehlovom bytovom dome s parkovaním vo dvore, vo vyhľadávanej lokali

Ponúkame na predaj 3izbový byt v tehlovom bytovom dome s parkovaním vo dvore, vo vyhľadávanej lokali

Ponúkame na predaj 3izbový byt v tehlovom bytovom dome s parkovaním vo dvore, vo vyhľadávanej lokali Ponúkame na predaj 3izbový byt v tehlovom bytovom dome s parkovaním vo dvore, vo vyhľadávanej lokali Ponúkame na predaj 3izbový byt v tehlovom bytovom dome s parkovaním vo dvore, vo vyhľadávanej lokali Ponúkame na predaj 3izbový byt v tehlovom bytovom dome s parkovaním vo dvore, vo vyhľadávanej lokali Ponúkame na predaj 3izbový byt v tehlovom bytovom dome s parkovaním vo dvore, vo vyhľadávanej lokali Ponúkame na predaj 3izbový byt v tehlovom bytovom dome s parkovaním vo dvore, vo vyhľadávanej lokali Ponúkame na predaj 3izbový byt v tehlovom bytovom dome s parkovaním vo dvore, vo vyhľadávanej lokali Ponúkame na predaj 3izbový byt v tehlovom bytovom dome s parkovaním vo dvore, vo vyhľadávanej lokali Ponúkame na predaj 3izbový byt v tehlovom bytovom dome s parkovaním vo dvore, vo vyhľadávanej lokali Ponúkame na predaj 3izbový byt v tehlovom bytovom dome s parkovaním vo dvore, vo vyhľadávanej lokali Ponúkame na predaj 3izbový byt v tehlovom bytovom dome s parkovaním vo dvore, vo vyhľadávanej lokali Ponúkame na predaj 3izbový byt v tehlovom bytovom dome s parkovaním vo dvore, vo vyhľadávanej lokali

176 900,00 EUR

Kategória: 3 izbový byt na predaj

Lokalita: Bratislava II - Ružinov
(Ružinov 3 izbový byt)

Úžitková plocha: 84 m2

Dátum aktualizácie: 15.3.2019

Popis nehnuteľnosti

Rozloha bytu je 84m2 + pivnica o rozlohe 6m2, nachádza sa na 2p/3p., bez výťahu, bez balkónu.
Dispozícia bytu: dlhá chodba so vstavanými skriňami, kuchyňa so špajzou, 3 samostatné izby, kúpeľňa, samostatné WC. V izbách sú drevené parkety, v kuchyni je dlažba na chodbe je laminátová podlaha, okná sú plastové, dvere a zárubne sú drevené. V byte pred 5 rokmi prebehla rekonštrukcia ( vodovodné a odpadové trubky, okná, podlahy, toaleta a kuchyňa ( okrem kúpeľne ). Kúrenie je zabezpečené s elektrickými radiátormi ( 3 fázová elektrika ). Zariadenie môže byť súčasťou kúpnej ceny. Mesačné náklady za byt 80,- Eur správa + 70,- Eur elektrická energia. Parkovanie je možné vo dvore.
Byt je momentálne prenajatý, preto je vhodný aj ako investícia. Obytný dom sa nachádza vo výbornej lokalite s dobrou dostupnosťou, a občianskou vybavenosťou. Súčasťou obytného domu sú dve miestnosti na skladovanie bicyklov atď... V pešej dostupnosti 300m od bytu sa nachádza základná a materská škola, obchodné centrum Centrál 600m, Billa 400m a Twin City Tower 800m. Ideálna lokalita pre tých, ktorý chcú bývať v blízko centra a zároveň uniknúť jeho ruchu. Spojenie do centra je električkou zo zastávky Legionárska ( 400m) a s autobusom zo zastávky Karadžičová ( 100m).

Cena: 176.900,- Eur vrátane právneho a poradenského servisu
Kontakt: 0905 207 209, 0911 412 691
V prípade, že sa rozhodnete financovať kúpu nehnuteľnosti formou hypotekárneho úveru, ponúkame Vám bezplatné služby nášho hypotekárneho špecialistu pre výpočet a zabezpečenie najvýhodnejších podmienok.


Kontaktné informácie