Byty » Byty okres Hlohovec » Byty Hlohovec » Hlohovec 2 izbový byt »

--PBS-- ++NOVOSTAVBA bezbariérový 2.-izb. byt + vlastné parkovacie miesto, Železničná ulica++

--PBS-- ++NOVOSTAVBA bezbariérový 2.-izb. byt + vlastné parkovacie miesto, Železničná ulica++

--PBS-- ++NOVOSTAVBA bezbariérový 2.-izb. byt + vlastné parkovacie miesto, Železničná ulica++ --PBS-- ++NOVOSTAVBA bezbariérový 2.-izb. byt + vlastné parkovacie miesto, Železničná ulica++ --PBS-- ++NOVOSTAVBA bezbariérový 2.-izb. byt + vlastné parkovacie miesto, Železničná ulica++ --PBS-- ++NOVOSTAVBA bezbariérový 2.-izb. byt + vlastné parkovacie miesto, Železničná ulica++ --PBS-- ++NOVOSTAVBA bezbariérový 2.-izb. byt + vlastné parkovacie miesto, Železničná ulica++ --PBS-- ++NOVOSTAVBA bezbariérový 2.-izb. byt + vlastné parkovacie miesto, Železničná ulica++ --PBS-- ++NOVOSTAVBA bezbariérový 2.-izb. byt + vlastné parkovacie miesto, Železničná ulica++ --PBS-- ++NOVOSTAVBA bezbariérový 2.-izb. byt + vlastné parkovacie miesto, Železničná ulica++ --PBS-- ++NOVOSTAVBA bezbariérový 2.-izb. byt + vlastné parkovacie miesto, Železničná ulica++

65 000,00 EUR

Kategória: 2 izbový byt na predaj

Lokalita: Hlohovec - Hlohovec
(Hlohovec 2 izbový byt)

Úžitková plocha: 51 m2

Dátum aktualizácie: 14.3.2019

Popis nehnuteľnosti

...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk...

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - Ponúkame Vám na predaj bezbariérový 2 izbový byt v 6 ročnej NOVOSTAVBE bytového domu v širšom centre mesta Hlohovec. Byt sa nachádza na prízemí bytového domu so samostatným vstupom do bytu. Výmera bytu je 50,50 m2 a k bytu prislúcha aj jedno parkovacie miesto. Byt dispozične pozostáva zo vstupnej chodby,samostatnej izby s veľkou ROLLDOOR skriňou,obývacou izbou spojenou s kuchyňou a kúpelne s vaňou a wc. Byt má plastové okná, plávajúce podlahy,pekné interiérové dvere,priestrannú kúpeľňu s veľkou vaňou,obklady a dlažby. V blízkosti bytového domu je vlak,autobus,obchody.

V prípade záujmu volajte 0911 164 174 !!!

Výhody :

- bezbariérový byt
- parkovacie státie
- dostupnosť
- nízke mesačné náklady

Byt je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !!

VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!


Kontaktné informácie