Byty » Byty okres Hlohovec » Byty Hlohovec » Hlohovec 3 izbový byt »

--PBS-- ++EXKLUZÍVNE U NÁS++ Ponúkame 3.-izb. byt s lodžiou a parkovacím státim na ulici Bezručova

--PBS-- ++EXKLUZÍVNE U NÁS++ Ponúkame 3.-izb. byt s lodžiou a parkovacím státim na ulici Bezručova

--PBS-- ++EXKLUZÍVNE U NÁS++ Ponúkame 3.-izb. byt s lodžiou a parkovacím státim na ulici Bezručova --PBS-- ++EXKLUZÍVNE U NÁS++ Ponúkame 3.-izb. byt s lodžiou a parkovacím státim na ulici Bezručova --PBS-- ++EXKLUZÍVNE U NÁS++ Ponúkame 3.-izb. byt s lodžiou a parkovacím státim na ulici Bezručova --PBS-- ++EXKLUZÍVNE U NÁS++ Ponúkame 3.-izb. byt s lodžiou a parkovacím státim na ulici Bezručova --PBS-- ++EXKLUZÍVNE U NÁS++ Ponúkame 3.-izb. byt s lodžiou a parkovacím státim na ulici Bezručova --PBS-- ++EXKLUZÍVNE U NÁS++ Ponúkame 3.-izb. byt s lodžiou a parkovacím státim na ulici Bezručova --PBS-- ++EXKLUZÍVNE U NÁS++ Ponúkame 3.-izb. byt s lodžiou a parkovacím státim na ulici Bezručova --PBS-- ++EXKLUZÍVNE U NÁS++ Ponúkame 3.-izb. byt s lodžiou a parkovacím státim na ulici Bezručova --PBS-- ++EXKLUZÍVNE U NÁS++ Ponúkame 3.-izb. byt s lodžiou a parkovacím státim na ulici Bezručova --PBS-- ++EXKLUZÍVNE U NÁS++ Ponúkame 3.-izb. byt s lodžiou a parkovacím státim na ulici Bezručova --PBS-- ++EXKLUZÍVNE U NÁS++ Ponúkame 3.-izb. byt s lodžiou a parkovacím státim na ulici Bezručova --PBS-- ++EXKLUZÍVNE U NÁS++ Ponúkame 3.-izb. byt s lodžiou a parkovacím státim na ulici Bezručova --PBS-- ++EXKLUZÍVNE U NÁS++ Ponúkame 3.-izb. byt s lodžiou a parkovacím státim na ulici Bezručova

76 500,00 EUR

Kategória: 3 izbový byt na predaj

Lokalita: Hlohovec - Hlohovec
(Hlohovec 3 izbový byt)

Úžitková plocha: 75 m2

Dátum aktualizácie: 12.11.2018

Popis nehnuteľnosti

...Najväčší výber realít z Trnavy a okolia len na www.pbservices.sk ...

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - Ponúkame Vám na predaj slnečný 3 izbový byt s lodžiou a vlastným parkovacím státim v tichej uličke mimo hlavnej cesty na ulici Bezručova v Hlohovci. Byt sa nachádza na 4/4 poschodí panelového bytového domu bez výťahu. Byt je v pôvodnom stave s plastovými oknami a novými radiatórmi s meračmi tepla. Byt je o výmere 70 m2 + murovaná pivnica, ktorá sa nachádza na prízemí bytového domu. Parkovacie státie, ktoré sa nachádza pred bytovým domom + časť pozemku prislúcha k bytu a je zapísaná na liste vlastníctva. Byt dispozične pozostáva s priestranej chodby, samostatného wc a kúpelky s vaňou, priestrannou kuchyňou s jedálenskou časťou, dvoch samostatných izieb a prechodnej obývacej miestnosti zo vstupom na lóggiu. Vstup na wc je z chodby a vstup do kúpelky je z kuchyne. Mesačné náklady na bývanie sú cca 76 500 €. Za bytovým domom sa nachádza detské ihrisko.

V prípade záujmu volajte 0911 164 174 !!!

Výhody :

- slnečný byt vhodný na rekonštrukciu
- dobrá lokalita
- vlastné parkovacie státie

Byt je možné za dovážiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme. FÉROVÁ CENA: Uvedená cena je už vrátane provízie našej kancelárie !! Veríte slovám konkurencie o tzv. „kompletnom právnom servise”? Uistite sa, že zmluvy pripravuje osoba s odborným právnym vzdelaním a minimalizujte tak možnosť podvodu. V provízii pre Vás --ZDARMA-- poskytujeme kompletný právny servis u JUDr. Lenoráka !!

VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI V HOTOVOSTI !! VOLAŤ: 0908 020 220 !!! PENIAZE DO 24 HODÍN !!!


Kontaktné informácie