Byty » Byty okres Bratislava II » Byty Podunajské Biskupice » Podunajské Biskupice 2 izbový byt »

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v 13 ročnej stavbe s uzamykateľnou garážou na Kazanskej ulici v Po

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v 13 ročnej stavbe s uzamykateľnou garážou na Kazanskej ulici v Po

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v 13 ročnej stavbe s uzamykateľnou garážou na Kazanskej ulici v Po Ponúkame na predaj 2-izbový byt v 13 ročnej stavbe s uzamykateľnou garážou na Kazanskej ulici v Po Ponúkame na predaj 2-izbový byt v 13 ročnej stavbe s uzamykateľnou garážou na Kazanskej ulici v Po Ponúkame na predaj 2-izbový byt v 13 ročnej stavbe s uzamykateľnou garážou na Kazanskej ulici v Po Ponúkame na predaj 2-izbový byt v 13 ročnej stavbe s uzamykateľnou garážou na Kazanskej ulici v Po Ponúkame na predaj 2-izbový byt v 13 ročnej stavbe s uzamykateľnou garážou na Kazanskej ulici v Po Ponúkame na predaj 2-izbový byt v 13 ročnej stavbe s uzamykateľnou garážou na Kazanskej ulici v Po Ponúkame na predaj 2-izbový byt v 13 ročnej stavbe s uzamykateľnou garážou na Kazanskej ulici v Po Ponúkame na predaj 2-izbový byt v 13 ročnej stavbe s uzamykateľnou garážou na Kazanskej ulici v Po Ponúkame na predaj 2-izbový byt v 13 ročnej stavbe s uzamykateľnou garážou na Kazanskej ulici v Po Ponúkame na predaj 2-izbový byt v 13 ročnej stavbe s uzamykateľnou garážou na Kazanskej ulici v Po Ponúkame na predaj 2-izbový byt v 13 ročnej stavbe s uzamykateľnou garážou na Kazanskej ulici v Po Ponúkame na predaj 2-izbový byt v 13 ročnej stavbe s uzamykateľnou garážou na Kazanskej ulici v Po Ponúkame na predaj 2-izbový byt v 13 ročnej stavbe s uzamykateľnou garážou na Kazanskej ulici v Po Ponúkame na predaj 2-izbový byt v 13 ročnej stavbe s uzamykateľnou garážou na Kazanskej ulici v Po Ponúkame na predaj 2-izbový byt v 13 ročnej stavbe s uzamykateľnou garážou na Kazanskej ulici v Po

133 000,00 EUR

Kategória: 2 izbový byt na predaj

Lokalita: Bratislava II - Podunajské Biskupice
(Podunajské Biskupice 2 izbový byt)

Úžitková plocha: 63 m2

Dátum aktualizácie: 16.5.2019

Popis nehnuteľnosti

Rozloha bytu je 63,60m2 + balkón 3,5m2, nachádza sa na 3p./7 posch, hydraulický výťah, pivnica na chodbe 2 m2. Byt je veľmi priestranne riešený, je možnosť pridaním priečky prerobiť na 3-izbový. Do bytu sa vchádza cez uzamykateľnú vstupnú chodbu, na ktorej sa nachádza aj kumbál-skladový priestor prislúchajúci k bytu. V kúpeľni je vaňa aj sprchovací kút s masážnou sprchovou súpravou, vkusne riešené obkladačky. V spálni zostáva na mieru robený nábytok ( masív) s manželskou posteľou a nočný stôl. V celom byte je plávajúca podlaha, v kúpeľni dlažba. Luxusná kuchynská linka zostáva aj so zabudovanými kvalitnými spotrebičmi.

Obytný dom, v ktorom sa byt nachádza je veľmi kvalitne materiálovo aj dispozične riešený, vnútorné priestory sú čisté a udržiavané. Vstup. dvere majú el. vrátnika. V okolí je veľmi dobrá obč. vybavenosť-rôzne obchody, potraviny(Billa, LIDL, TESCO a iné), školy, škôlka hneď pri dome, banky. Dobré dopravné spojenie MHD aj osobnou dopravou. Orientácia bytu je JZ, SZ. Mesačné náklady na byt cca 120,- Eur.
Samostatná, uzamykateľná garáž v bytovom dome na prízemí s rozmermi: 2,8 m x 6,7 m = 19 m2. V garáži je namontované umývadlo, je tam privedená voda a kanalizácia.
V prípade potreby možnosť prenájmu ďalšieho vonkajšieho státia od mestskej časti.

V prípade, že sa rozhodnete financovať kúpu nehnuteľnosti formou hypotekárneho úveru, ponúkame Vám bezplatné služby nášho hypotekárneho špecialistu pre výpočet a zabezpečenie najvýhodnejších podmienok.

Cena bytu: 133.000,- Eur vrátane kompletného právneho a poradenského servisu.
Cena garáže: 20.000,-Eur

Kontakt: 0905 207 209, 0911 412 691
www.okreal.sk


Kontaktné informácie