Byty » Byty okres Bratislava IV » Byty Dúbravka » Dúbravka 3 izbový byt »

Prenájom krásny 3izbový byt v Dúbravke

Prenájom krásny 3izbový byt v Dúbravke

Prenájom krásny 3izbový byt v Dúbravke Prenájom krásny 3izbový byt v Dúbravke Prenájom krásny 3izbový byt v Dúbravke Prenájom krásny 3izbový byt v Dúbravke Prenájom krásny 3izbový byt v Dúbravke Prenájom krásny 3izbový byt v Dúbravke Prenájom krásny 3izbový byt v Dúbravke Prenájom krásny 3izbový byt v Dúbravke

750,00 EUR/mesiac

Kategória: 3 izbový byt na prenájom

Lokalita: Bratislava IV - Dúbravka
(Dúbravka 3 izbový byt)

Úžitková plocha: 70 m2

Dátum aktualizácie: 13.3.2018

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom pekný 3-izbový, po kompletnej rekonštrukcii v Bratislave - Dúbravka.
Výmera bytu je 70 m².

Byt prešiel rekonštrukciou – drevené eurookná, plávajúce podlahy, nová elektroinštalácia, zväčšená presvetlená kúpeľňa s dvomi umývadlami a skrinkami, práčkou a veľkou vaňou, kvalitné presklenné drevené interiérové dvere, certifikované bezpečnostné dvere, komplet vybavená kuchyňa so všetkými spotrebičmi (sporák, veľká chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, hriankovač), slnečná zasklená loggia.
Byt sa nachádza na 2poschodí 4poschodového bytového domu. Bytový dom je zateplený, vchod na čip, pivnica a kočikáreň majú nové plastové okná.
V byte je k dispozícii upc tv, internet.
Byt pozostáva z dvoch zariadených spální, z priestrannej obývačky, veľkej predizby a kuchyne. Všetky izby sú nepriechodné.
Dá sa využívať aj pivnica aj parkovacie miesto hned pri vchode, pred garážou.
Kompletná občianska vybavenosť, v blízkom okolí sú detské ihriská, škôlky, školy, obchody, banky, pošta, MHD.

Cena nájmu je 750 € vrátane energií. Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí 1 mesačné nájomné vopred , kaucia vo výške mesačného nájmu, ktorá bude vrátená po skončení nájmu a provízia pre RK. Voľný od 1.12.2017.
Radi Vám byt predstavíme osobne a dohodneme obhliadku. Zabezpečíme všetko potrebné k prenájmu - nájomnú zmluvu, preberací protokol. Podrobné informácie o ponúkanej nehnuteľnosti dostanete na telefónnom čísle: 0948 66 12 20, email: info@nehnutelnostivba.sk


Kontaktné informácie